HARA RESTAURANT KEYİF VERİYOR

Bahar mevsiminin tüm güzelliklerinin sergilendiği, doğanın canlanıp renk verdiği bu günlerde, tabiatın içine saklanmış, cennet bahçesi bir mekana konuk olduk.
14.05.2013 / 23:36

Hara Restaurant, Büyükçekmece, Hezarfen Havaalanı yolunda, Karaağaç köyü sınırlarında, 25 dönüm arazi üzerinde yer alan bir doğa şaheseri.

Sahibi Ramazan Altıntop veteriner hekim.

Hamit ve Halil Altıntop amca çocukları.

1999 yılından beri burada hem veterinerlik yapıyor, hem köpek eğitimleri veriyor, hem at biniciliği dersleri düzenliyor, hem de restaurant işletmeciliği yapıyor.

Hara Restaurant, çiftlik ortamının pürüzsüz doğallığında, kuş cıvıltılarının tatlı huzurunda, meyve ağaçlarının heybetli kollarında, yaşama enerji katan bir keyif mucizesi.

Kahvaltı sohbetleri ile başlayan saatler, Bafra pidesi ile şahlanan lezzetler, kiremitte kavurma ile şenlenen mideler, damak mutluluklarının güzel ifadesi.

İster köpeğinizle yeşilliklerin arasında uzun doğa yürüyüşleri yapın, ister dostlarınızla soğuk biranızı yudumlayın, ister çocuğunuzun at binişiyle heyecan yaşayın, isterseniz boylu boyunca uzanıp oksijen dolu temiz havayı ciğerlerinize depolayın.

Hara Restaurant, 500 kişilik bahçesi ile kır düğünleri için de mükemmel bir tercih, lütfen not alın.

(0212) 857-80-16

 

 

 

 


Etiketler:
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.