İNDİRİM ÇADIRI ZİRVE YAPTI

Galeri İrfan indirim günleri izdiham yarattı.Galeri İrfan tarafından Avcılar ana yol üzerinde açılan '' İndirim Çadırı '' olağanüstü ilgi görüyor.
01.02.2013 / 02:08

Mobilya, ev tekstili, elektronik ve beyaz eşya ürünleri başta olmak üzere 80 bin çeşit ürünün satışa sunulduğu indirim çadırı binlerce tüketicinin akınına uğruyor.

24 Kasım'da kapılarını açan, 1500 metrekare alanda, iki kat üzerien kurulu çadırda % 90'a varan indirim oranları alışveriş tutkunlarını cezbediyor.

İndirim çadırı'nda, ev kurmak isteyen, evini yenilemeyi dileyen ya da yılbaşı için sevdiklerine güzel bir hediye vermeyi arzu edenler için binlerce ürün seçeneği var.

Ev marketi anlayışı ile, eve dair tüm gereksinmelerin tek çatı altında toplanarak tüketiciyle buluşmasının hedeflendiği indirim çadırı projesinde tüm ürünler orjinal, tüm ürünler garanti altında. Defolu, deformasyona uğramış ya da üretim kalitesinden şüphe duyulan hiç bir eşya, ürün ya da malzemenin satışı yapılmıyor.

1966 yılından beri sektöründeki yaratıcı projeler, özel yatırımlar ve farklı hizmet anlayışı ile öne çıkan Galeri İrfan Home  İndirim Çadırı 20 Ocak 2012 tarihine kadar açık kalacak.

 

 

 

 


Etiketler:
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.