NEYZEN YAPI MARKET GENEL MÜD. OZAN BÜK

24.08.2012 / 23:07

 

Neyzen Yapı market, ait olduğu sektöre sürekli dinamizm katan, yenilikçi, zengin ürün portföylü ve geniş vizyonlu bir şirket yapısına sahip. Başarınızın temelleri neye dayanıyor?

 Ticari faaliyetine 1990 yılında Özyurtlar İnşaat ve Yapı Malz. olarak başlayan ve 2009 yılından itibaren de Neyzen Yapı Market olarak devam eden şirketimiz yüzlerce marka ve binlerce ürünü uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Başarımızdaki en büyük pay şüphesiz 22 yıldır değişmeyen profesyonel iş anlayışımız, tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve zamanında müşterilerine sunmak olarak sıralayabiliriz.

 

Ürün kalitenizden, ürün yelpazenizin özelliklerinden ve iddialı olduğunuz ürün gamlarından söz eder misiniz?

Şirketimiz inşaat ve yapı malzemeleri konusunda A’dan Z’ye bütün ürün gruplarının tedarikçiliğini yapmaktadır. Barkodlu sistemle çalışan 12,000 çeşit ürünü müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Marshall Boya, E.C.A,  Kütahya Seramik, Onduline, AKG Gazbeton, Hakan Plastik, Atışkan Alçı, Weber, BASF, Pera Boya ve daha birçok ünlü markanın da bayiliğini yapmaktayız.

 

Yapı inşaat piyasasında ürün-fiyat politikasının sürekli değişime uğradığını gözlemliyoruz. Fiyat istikrarını korumak adına nasıl bir satış metodu benimsiyorsunuz?

Satışlarımızı perakende, kurumsal toptan satış ve proje bazlı satış olmak üzere 3 ayrı grupta gerçekleştiriyoruz. Bütün ürün gruplarında olduğu gibi özellikle bayisi olduğumuz ürün gruplarında fiyat ve hizmet konusunda çok iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Köklü geçmişimiz sayesinde tedarik gücümüzü de kullanarak en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

İnşaat sektöründe Neyzen markasının tercih edilmesinde öne çıkan kalite unsurları nelerdir?

Esenyurt bölgesinde 22 yıldır faaliyetine devam eden şirketimiz küçük bir nalbur dükkânından bugün 500 m2 lik 2 adet mağazası, 3,000 m2 kapalı ve açık depoları olan büyük bir müessese haline gelmiş bulunmaktadır. Geçen 22 yıl içersinde ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmekte ve önümüzdeki 2 yıl içersinde mağaza sayısını 8 adet’e çıkarmayı planlamaktadır.

 

Neyzen markasının yakın zamanlarda bazı dizi filmlerine ve televizyon projelerine sponsor olarak dahil olduğunu gördük. Yeni dönemde basın medyada bu kimliğinizle yer almayı planlıyor musunuz?

 Evet geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de görsel medyada yeni projelere sponsor olmaya devam edeceğiz.Ayrıca çok yakın bir gelecekte www.nalburdayim.com sitemizden de e-satış yapmaya başlayacağız.

 

Neyzen Yapı Marketin devamlı müşterilerine sağladığı hizmet, fiyat avantajları var mı? Uygulama, montaj ve nakliye konularında müşteriye sağladığınız yararlar nelerdir? Tüketiciye mesajlarınız var mı?

En iddialı olduğumuz konu 22 yıldır olduğu gibi bugün de satışını yaptığımız ürünleri zaman mefhumu olmaksızın kendi araçlarımızla müşterilerimizin kapısına kadar teslim etmektir. Ayrıca montaj gerektiren ürünler için montaj hizmeti de veriyoruz. Bu prensibimizden hiç vazgeçmedik ve aynen devam ediyoruz. Sebep ne olursa olsun satışını yaptığımız ürünleri 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri doğrultusunda iade alıyoruz. Tüketicilere fiyat ve kalite araştırmasını çok iyi yapmalarını, hizmet konusunda en iyiyi sunan ve her zaman ulaşılabilir olan satıcıyı tercih etmelerini ve firmanın faaliyet süresini de göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Vurgulamak, belirtmek, eklemek istediğiniz diğer konular varsa lütfen belirtiniz.

Rekabetin üst düzeyde olduğu inşaat ve yapı malzemeleri piyasasında büyük küçük birçok firma faaliyet göstermektedir. %100 kurumsal bir yapıda faaliyet gösteren Neyzen Yapı Market geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaya devam edecektir. Bu vesile ile başta müşterilerimiz olmak üzere çalışanlarımıza,  tedarikçilerimize ve siz değerli basınımıza çok teşekkür ediyoruz.


Etiketler:
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.